Menu
Zamknij

Burnout Paradise (PS3)

Gry na PlayStation 3

Opis

Przemierzaj otwarte trasy - ulice w centrum miasta, zatłoczone autostrady i biegnące w górach kręte szosy. Wymijaj lub roztrzaskuj pojazdy przeciwników dynamicznych wyścigów. Dzisiaj Ty decydujesz, która trasa zaprowadzi Cię do mety najszybciej.

Wzbijaj się wysoko w powietrze i odkrywaj skróty, rozbijaj barierki i dostań się do miejsc, o których Twoi rywale nie posiadają bladego pojęcia. Spotykaj przyjaciół w trybie online, przy pomocy bezprecedensowego systemu EasyDrive, który ostatecznie kończy erę nudnych poczekalni i serwerów.

dzisiaj możesz od razu przejść do meritum sprawy. ''Burnout Paradise'' to ekscytujące wyścigi. Najważniejsze parametry: - Witaj w raju - wybierając się do Paradise City, przemierzysz luźno 30 kilometrów kwadratowych otwartych tras.

W lusterku wstecznym zobaczysz chociażby plażę dla surferów i zakorkowane centrum. - Rozgrzej opony - by rozpocząć jeden z pięciu typów wyścigów, wystarczy spalić gumę na najbliższych światłach. W tej edycji Burnout przystępne są: wyścig klasyczny, Road Rage, Burning Route i w całości świeże rozgrywki typu Stunt Run i Marked Man.

- Natychmiastowy tryb online - ''Burnout Paradise'' ustanawia nowy standard zabawy towarzyskiej w sieci. Sprawdź, którzy znajomi przebywają aktualnie online, dzięki specjalnej liście przyjaciół EasyDrive.

Dołącz do nich, bez zbędnego czekania, czy wychodzenia z gry. - Stwórz drużynę albo rywalizuj - połącz siły z 7 znajomymi równocześnie, by zespołowo wykonywać setki zadań FreeBurn Challenges w trybie online.

Oczywiście możesz na dodatek rywalizować z ludźmi z całego świata na produkowanych poprzez nich trasach. - Kodeks drogowy - ustanawiaj i łam zasady, bijąc wszelkie rekordy szybkości i siejąc totalne spustoszenie na ulicach.

Na bieżąco kontroluj swoje wyniki, porównując je z osiągnięciami znajomych. - Policyjna kartoteka - obserwuj szczegółowe statystyki sieciowe. W chwili zwycięstwa, zrób zdjęcie przeciwnikom, którzy podłączyli swoje kamery Playstation Eye czy Xbox Live Vision.

W pokoju z trofeami napawaj swój wzrok ich widokiem, co więcej, eksportuj je i przechwalaj się nimi bez umiaru. - szybkość, prędkość i jeszcze raz szybkość - przebudowany i przypasowany do wyścigowych potrzeb silnik gry Burnout zagwarantuje, że rozgrywka jest jeszcze bardziej energiczna.

Niezmiernie płynny obraz wyświetlany jest na ekranie z szybkością 60 klatek na sekundę. - Wypadki gdziekolwiek i kiedykolwiek - chcesz, żeby ulice Paradise City ogarnął chaos? Rozbijaj kolejne samochody, przedzieraj się przez korki i zostawiaj za sobą wspomnienia w postaci drogich wraków.

- Uszkodzenia pojazdów podczas kraks - ''Burnout Paradise'' oferuje zupełnie nową technikę deformacji pojazdów, która pozwala na oglądanie bardzo realistycznych kolizji w zwolnionym tempie.

- Samochody - muscle, egzotyczne, z podrasowanym silnikiem, tunigowane SUVy, wszystkie zaprojektowane tak, aby wyglądać okazale (niezależnie od tego, czy dopiero wyjechały na ulicę, czy też stanowią już wrak).

przystępne są trzy klasy pojazdów: tzw. Kaskaderskie, szybkie, a także zadziorne. Każdą klasę cechują inne możliwości, dające Tobie przewagę podczas realizowania konkretnych zadań. Zostawiaj konkurentów daleko w tyle i odnoś kolejne zwycięstwa.

Pokaż, na co cię stać! - Twoje świeże prawo jazdy - rozpocznij od bezpiecznej jazdy, a ostatecznie wejdź w posiadanie ekskluzywnego prawa jazdy Burnout. To najwyższy zaszczyt dla wszelkich piratów drogowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Gry na PlayStation 3, Fight Night Champion (PS3)
od 79

1 oferta

Fight Night Champion (PS3)

  • Producent Electronic Arts 
  • Wersja językowa angielska 
  • PEGI (wiek gracza) 16+ 
  • EAN 5035225092634, 5030946092635 
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.