Menu
Zamknij

Watch Dogs (PS4) od 119

Gry na PlayStation 4

Opis

Poznaj Watch_Dogs - fenomen 2014 roku - w największym wydaniu w historii!
Jako Aiden Pearce, doskonały haker szukający zemsty, zamień całe Chicago w swoją broń ostateczną. W tej Edycji Pełnej, zawierającej grę, a także Przepustkę Sezonową, zdobądź dostęp do nowego trybu gry, nowych broni, strojów i misji, a nawet graj jako T-Bone, legendarny haker, w całkiem nowej, poświęconej mu kampanii!

wystarczy przeciągnięcie palcem i już łączysz się ze znajomymi.
Kupujesz najnowsze gadżety i sprzęt. Dowiadujesz się, co się dzieje na świecie. Lecz przeciągając po ekranie, tym samym rzucasz za sobą cień. Każde połączenie to cyfrowy odcisk, dzięki któremu można śledzić każdy Twój ruch, ważne wydarzenie, to co lubisz i czego nie lubisz. Nie chodzi tylko o ludzi. W dzisiejszych czasach każde pokaźniejsze miasto jest podłączone do sieci. Miejska infrastruktura jest monitorowana i kontrolowana poprzez niełatwe systemy operacyjne. W Watch_Dogs taki system nazywa się CTOS - Central Operating System i kontroluje niemal każdy element miejskiej technologii.
Jest kluczem do danych o wszystkich jego mieszkańcach.

Wciel się w postać Aidena Pearce'a, doskonałego hakera i byłego przestępcy, którego kryminalna przeszłość doprowadziła do rodzinnej tragedii.

teraz musisz znaleźć tych, którzy skrzywdzili Twoich bliskich, a zrobisz to nadzorując i włamując się do otaczających Cię systemów. Będziesz manipulował wszystkim, co pozostało podłączone do miejskiej sieci. Zyskaj dostęp do wszechwidzących kamer monitoringu, pobieraj dane osobowe, by zlokalizować cel, steruj sygnalizacją świetlną i transportem publicznym, aby powstrzymać wrogów... I nie tylko. Miasto Chicago jest Twoją bronią. Sam zdecyduj o tym, w jaki sposób się zemścisz.

parametry specyficznE. WŁAM SIĘ DO MIEJSKICH SYSTEMÓW
Akcja Watch_Dogs toczy się w tętniącym życiem mieście, w którym, korzystając ze smartfonu, masz kontrolę nad infrastrukturą w czasie rzeczywistym. Uwięź wroga w karambolu na 30 samochodów, manipulując sygnalizacją świetlną. Zatrzymaj pociąg, a następnie wsiądź do niego, żeby uniknąć wymiaru sprawiedliwości. Uchroń się przed pojmaniem, w ostatniej chwili podnosząc most zwodzony. Wszystko, co jest podłączone do systemu CTOS może stać się bronią.

ULICZNA SPRAWIEDLIWOŚĆ
W Chicago najlepszym sposobem na przemoc jest przemoc, a Ty masz wystarczające umiejętności, by móc walczyć na ulicach. Powalaj wrogów potężnymi ciosami pałki policyjnej albo weź udział w oryginalnych podmianach ognia, które pod względem realizmu i fizyki mogą rywalizować z najnowszymi strzelankami. Strzelaj i włamuj się do systemów, żeby zyskać przewagę w każdej sytuacji. Ulice pozostały tak zaprojektowane, aby móc stworzyć własny plan ataku. W sumie zyskasz dostęp do ponad 30 wariantów tradycyjnej broni.

JAZDA NA NAJWYŻSZYCH OBROTACH
Ubisoft Montreal skorzystało z pomocy Ubisoft Reflections, docenianego studia stojącego za nagradzaną kolekcją Driver, żeby dodać grze koni mechanicznych. Siądź za kierownicą ponad 65 pojazdów, z których każdy posiada własny model fizyczny, aby zbadać konkretne miasto i wykonać szereg misji.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Zupełnie nowy silnik Disrupt, wytwarzany specjalnie z myślą o Watch_Dogs, wykorzystuje zaawansowane procedury i grafikę, aby zapewnić stanowczo realistyczne i dopracowane wzrokowo wrażenia z gry. Dzięki Disrupt możesz wpływać na przebieg fabuły, życie miasta i zachowania mieszkańców. Twoje decyzje wywołają szereg efektów w całym mieście.

DYNAMICZNA NAWIGACJA
W Watch_Dogs możesz nie tylko wykorzystać system CTOS, ale także samą zabudowę miasta. Poznaj prawdziwe Chicago, wbiegaj do budynków albo wspinaj się na dachy, żeby złapać swój cel.

jednolita ROZGRYWKA DLA WIELU OSÓB
Odkryj świeże stopnie interakcji, współpracy i rywalizacji między graczami, dzięki zupełnie nowej rozgrywce dla wielu osób, łączącej tryb dla jednego i wielu graczy w jednolitą rozgrywkę. Żadnych menu, żadnych wyświetlaczów wczytywania - po prostu błyskawiczna akcja dla wielu osób w otwartym świecie.

świeże SPOSOBY NA GRĘ POZA DOMEM

Kontynuuj rozgrywkę po odejściu od konsoli, dzięki przełomowej grze towarzyszącej w czasie rzeczywistym. Dzięki nowoczesnej platformie mobilnej możesz jednoczyć się i rywalizować ze znajomymi, nawet będąc poza domem. Gra towarzysząca Watch_Dogs to bezprecedensowa rozgrywka na dwóch ekranach, dzięki której możesz kontynuować zabawę w dowolnym miejscu i czasie.


Pre-order / Edycja Kolekcjonerska

Watch_Dogs™ Bad Blood
Odwiedź Chicago jeszcze raz w kompletnie nowej przygodzie w świecie Watch_Dogs! Graj jako T-Bone Grady, legendarny i ekscentryczny haker, a przy okazji zaufany kompan Aidena Pearce'a. T-Bone, ścigany poprzez Blume, ma jedynie dwa wyjścia: uciec i zacząć świeże życie gdzieś indziej albo walczyć z Blume, by uratować starego przyjaciela. Staw czoło swej mrocznej przeszłości na drodze ku odkupieniu.

WATCH_DOGS™
W DZISIEJSZYM ZINFORMATYZOWANYM, POŁACZONYM SWIECIE CHICAGO JEST NADZOROWANE poprzez CTOS - najistotniej nowoczesnA SIEC KOMPUTEROWA W AMERYCE. Jako Aiden Pearce mozesz włamywac sie do wszelkich systemów Chicago w drodze po zemste. Lecz co stanie sie kiedy droga do twojego celu bedzie kolidowała z całym miastem?

pakiet "Dostęp otwarty"

powiększ swoje umiejętności hakowania podczas 3 nowych misji. Odblokuj 6 dodatkowych skórek i dostęp do nowych perków dających udoskonaloną kontrolę nad Chicago
Zawartość:
- pakiet unikatowego Strzału
- zestaw Nietykalnych
- pakiet Cyberpunk
- komplet Agenta Blume
- zestaw pałacowy
- pakiet przełom
- zestaw cień DedSe

Conspiracy!
Ludzie nie zawsze są tacy, na jakich wyglądają. Tym razem są cyborgami z kosmosu. Nie wierzysz mi? Wypróbuj cyfrowy odlot o nazwie Conspiracy!, a później pogadamy. Masz specjalne soczewki, które pozwolą ci odróżniać twarze wrogów. Znajdź ich, zidentyfikuj i zabij.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Gry na PlayStation 4, The Crew Motorfest - Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
od 128 93

2 oferty

The Crew Motorfest - Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)

 • Producent Ubisoft 
 • EAN 3307216269670 
 • Gatunek symulacja 
 • Wersja językowa polska 
Porównaj
Gry na PlayStation 4, Prince of Persia The Lost Crown - Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
od 128 99

2 oferty

Prince of Persia The Lost Crown - Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)

 • Producent Ubisoft 
 • EAN 3307216265351 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 
Porównaj
Gry na PlayStation 4, Assassin's Creed Mirage Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
od 128 98

2 oferty

Assassin's Creed Mirage Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)

 • Producent Ubisoft 
 • EAN 3307216257653 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 
Porównaj
Gry na PlayStation 4, Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Gra playstation 4 UBISOFT
od 109

2 oferty

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction Gra playstation 4 UBISOFT

 • Producent Ubisoft 
 • EAN 3307216144670, 3307216220381, 3307216214847 
 • Wersja językowa polska 
Porównaj
Gry na PlayStation 4, Assassin's Creed Valhalla: Świt Ragnaröku Dodatek do Gry UBISOFT
od 139

2 oferty

Assassin's Creed Valhalla: Świt Ragnaröku Dodatek do Gry UBISOFT

 • Producent Ubisoft 
 • EAN 3307216234432 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 
Porównaj
Gry na PlayStation 4, Immortals Fenyx Rising PS4
od 119

2 oferty

Immortals Fenyx Rising PS4

 • Producent Ubisoft 
 • EAN 3307216143970, 3307216143925 
 • Gatunek RPG 
 • Wersja językowa polska 
Porównaj
Gry na PlayStation 4, Rabbids Party of Legends Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)
od 159

2 oferty

Rabbids Party of Legends Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)

 • Producent Ubisoft 
 • EAN 3307216237389 
 • Wersja językowa polska 
Porównaj
Gry na PlayStation 4, Assassin's Creed Valhalla Edycja Ragnarok PS4 / PS5
od 259

2 oferty

Assassin's Creed Valhalla Edycja Ragnarok PS4 / PS5

 • Producent Ubisoft 
 • EAN 3307216232797 
 • Wersja językowa polska 
Porównaj
Gry na PlayStation 4, Assassins Creed Mirage Retail Edition PS4
od 128 98

2 oferty

Assassins Creed Mirage Retail Edition PS4

 • Producent Ubisoft 
 • EAN 3307216257967 
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.