Menu
Zamknij

Chivalry 2 Gra PlayStation 5 KOCH MEDIA

Gry na PlayStation 5

Opis

Zamów już dzisiaj w przedsprzedaży Chivalry 2 - Steelbook Editiondostać:

 • Steelbook Chivalry 2
 • całkowitą grę Chivalry 2
 • Zbroję turniejową „Jousting Knight Armor" - Weź udział w rycerskich zmaganiach we nadzwyczajnej zbroi turniejowej „Jousting Knight Armor" — przystępnej równocześnie dla Rycerzy Agathiańskich, jak i wojowników Zakonu Masońskiego.
 • Miecz „Royal Broadsword" - Sięgnij po legendarny miecz „Royal Broadsword", aby pokazać tak sojusznikom, jak i wrogom, kto jest prawdziwym władcą pola bitwy.
 • Topór jeźdźca „Gold Horseman's Axe" - Skracaj przeciwników o głowy w wielkim stylu przy pomocy topora jeźdźca „Gold Horseman's Axe" i postaraj się nie zniszczyć przy tym jego misternie wytwarzanych zdobień!
 • Dekorację „Roses Novelty Item" - Wyraź swoją miłość do walki dzięki nowej dekoracji „Roses Novelty Item", która trafi do Twojego ekwipunku.
 • 1000 Crowns + 5000 Gold - Otrzymaj 1000 Crowns (płatna waluta) i 5000 Gold (waluta realna do zdobycia w grze), aby odblokować nowe zbroje, rodzaje wyglądu broni i inne!
 • Miecz dwuręczny „Royal Zweihänder" - Unicestwiaj swoich przeciwników z pomocą mocnego miecza dwuręcznego „Royal Zweihänder". To nieprzeciętna broń, gdy dookoła Ciebie znajdują się wrogowie, a Ty jesteś gotów, by zginąć w szale krwawej chwały.

Powróć na średniowieczne pole bitew

Chivalry 2 to wieloosobowy slasher z perspektywy pierwszej osoby, zainspirowany filmowymi, przeciętniewiecznymi, pełnymi rozmachu bitwami. Będziesz tu brać udział w akcji każdego znanego momentu tej epoki - od pojedynków na miecze, przez deszcze strzał, po oblężenia zamków i pokaźnie więcej.

Zapanuj nad ogromnymi polami bitew. Katapulty rozrywają ziemię wokół, gdy ty bierzesz udział w oblężeniach zamków, podpalasz wsie i mordujesz paskudne chłopstwo w powracającym docenianym przez miłośników trybie drużynowego wypełniania celów.

Nowa era walki wręcz

Zupełnie nowy sposób walki mieczem łączy ciosy w czasie rzeczywistym z systemem luźnego łączenia ich w piękne serie, przyspieszając akcję i pozwalając graczom na zostanie wirtuozem mordowania. Skrojony pod starcia z kilkoma przeciwnikami naraz, system walki w Chivalry 2 łączy to, co najlepsze w FPSach i bijatykach.

właściwości GRY:

 • CrossPlay na wszelkich platformach duże starcia wymagają sporych pól bitwy. Cross-play między wszystkimi sprzętami zaciera granice pomiędzy PC a konsolami i pozwala graczom spotkać się niezależnie od wybranej platformy.
 • zachwycające wrażenia wizualne ogromna poprawa jakości graficznej i niesamowita atmosfera ulubionych momentów hollywoodzkich filmów akcji osadzonych w średniowieczu. Wszystko to dzięki silnikowi Unreal Engine 4.
 • Niesamowita, średniowieczna skala zamaszyste lokacje od terenów turniejowych po imponujące oblężenia zamków. Chaos monumentalnych bitew rodem z Gry o Tron.
 • Wybierz fason walki – nowy system subklas postaci i największe do tej pory zróżnicowanie. Cztery podstawowe klasy postaci i najróżniejsze subklasy, arsenał specyficznych broni każda z wieloma wariantami wyglądu oraz świeże akcesoria bojowe, takie jak dzbanki z olejem, barykady, skrzynie z zaopatrzeniem, czy zaostrzone paliki.
 • Rozpętaj piekło zapanuj nad polem bitwy dzięki różnorodnym maszynom oblężniczym, takim jak balisty, katapulty, trebusze, tarany, mantlety, pułapki, drabiny i inne.
 • Stwórz swojego bohatera zostań bohaterem i wyglądaj jak bohater. Szczegółowy kreator postaci daje niemało możliwości: głowę, kolor skóry, zarost i odcienie włosów, niedoskonałości i malowania twarzy, przydomki, herby, hełmy, zbroję, broń i mnóstwo innych.
 • Odgrywanie postaci więcej opcji głosowych i emotek pozwala wczuć się w postać i odgrywać ją wedle uznania, z nowymi i powracającymi aktorami głosowymi. Epicko zakpij z przeciwnika za pomocą nowych, animowanych emotek!
 • Nie poddawaj się walcz dalej choćby, gdy utną ci kończynę, przewrócą, rozbroją, podpalą, naszpikują strzałami i zniszczą tarczę, zalany krwią i na kolanach. Bandaże, wskrzeszenia i nowy status powalonego pozwoli na pozostanie na polu walki i wspieranie kolegów aż do ostatniej kropli krwi.
 • Pełna swoboda pola bitwy są pełne przeróżnych przedmiotów, których można wykorzystać. Złap kurę, podpal ją i rzuć; zabij przeciwnika odciętą głową jego kolegi; zaimprowizuj nowy fason walki widłami… albo pomidorami!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Gry na PlayStation 5, Alone in the Dark Gra PlayStation 5 PLAION
od 249

2 oferty

Alone in the Dark Gra PlayStation 5 PLAION

 • Producent Koch Media 
 • EAN 9120080078520 
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.