Menu
Zamknij

BioShock 2 (Xbox 360)

Gry na Xbox 360

Opis

Podwodne miasto Rapture legło w gruzach. Gdzieś w jego zgliszczach czeka twoja Siostrzyczka. Kiedyś jej broniłeś, a dzisiaj - pośród hord genetycznie zmodyfikowanych szaleńców - jest ona twoją ostatnią nadzieją na zbawienie.

Wciel się w pierwszego Big Daddy0ego, podróżującego po błyskotliwym, ale upadłym mieście w poszukiwaniu nieuchwytnego wroga... I samego siebie! Sam zdecyduj o przebiegu gry - przejmuj kontrolę nad wieżyczkami i robotami ochrony, żeby ci pomagały, spraw aby wrogowie atakowali się nawzajem lub utwórz pas bezpieczeństwa z min i pułapek naładowanych plazmidami!

Albo po prostu atakuj frontalnie całkowitą mocą plazmidów i broni! Dobieraj umiejętności podczas walki! Strzelaj z broni prawą ręką, a lewą zamrażaj, raź albo spalaj wrogów oraz używaj wyjątkowych ciosów!

I dokonuj wielu wyborów moralnych! na dodatek poznaj zupełnie nowy tryb wieloosobowy! Poznaj miasto Rapture przed upadkiem i weź udział wraz z przyjaciółmi w wojnie domowej. Graj w sieci, zdobywaj poziomy doświadczenia, przystosuj postać do swoich potrzeb i własnego stylu gry.

Odwiedźpopularną restaurację Kashmir i Mercury Suits. Oczekiwania: konsola Xbox 360

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.