Menu
Zamknij

Call of Duty: Black Ops DOSTAWA 24H TANIA WYSYŁKA KURIEREM !!!

Gry na Xbox 360

Opis

Call of Duty: Black Ops to siódma odsłona tytułowej linii gier akcji producenta Activision. Tym razem została ona przygotowana poprzez studio Treyarch, autorów m.in. Call of Duty: World at War.


Akcja omawianej pozycji rozgrywa się w takich lokacjach, jak Kuba, Arktyka i Wietnam. Wątek fabularny ukazuje historie kilku żołnierzy, w których gracz wciela się w kolejnych zadaniach, m.in. Walcząc z Armią Wietnamu Północnego. Nowością jest opcja Create a Class 2.0, dzięki której możemy w pełni spersonalizować swoje wirtualne alter ego. Począwszy od wyglądu bohatera, a na doborze adekwatnych perków kończąc.


Oprócz trybu dla pojedynczego użytkownika, gra mieści także opcję rozgrywki sieciowej, gwarantującą charakterystyczne warianty zabawy, jak jeszcze kooperację dla maksymalnie czterech użytkowników, a także wsparcie serwerów przeznaczonych. Zmiany dosięgły matchmakingu, który jest łatwiejszy dla graczy, aby po prostu mogli oni dołączyć do gry ze swoimi przyjaciółmi.


Call of Duty: Black Ops cechuje się wysokiej jakości oprawą wizualną oraz różnorodnymi lokacjami. Co niebanalne, niektóre stopnie w trybie single player powstały w oparciu o mapy przeznaczone dla rozgrywki wieloosobowej. W trakcie zabawy gracz nie jest skazany wyłącznie na piesze wędrówki – gra oddaje do jego dyspozycji także przeróżne pojazdy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.