Menu
Zamknij

Call of Duty Modern Warfare 3 (Xbox 360)

Gry na Xbox 360

Opis

W Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie możliwość wcielenia się w żołnierza oddziału SAS i agenta Służby Ochrony Federacji Rosyjskiej (FOS). W grze też pojawiają się postacie z poprzednich części , a także postacie dotąd nie występujące w które będziemy mogli się wcielić. Gra wykorzystuje autorski silnik IW 4.0. Który pozostał gruntownie przebudowany na potrzeby nowej odsłony Modern Warfare.

Call of Duty: Modern Warfare 3 to nie tylko niesamowita kampania dla pojedynczego gracza. Tryb wieloosobowy będzie oferował świeże tryby i znany z poprzednich części tryb Spec Ops. Wraz z premierą trzeciej części zostanie uruchomiona usługa sieciowa, zrzeszającą wszystkich graczy Modern Warfare – Call of Duty ELITE.

Dzięki tej usłudze wszyscy gracze będą mieć możliwość analizowania swych statystyk, czatować pomiędzy sobą, brać udział w nowych wyzwaniach i pobierać już wydane i nadchodzące zestawy DLC. W przyszłości zaplanowano aby usługa Call of Duty ELITE wspierała wszystkie już wydane i nadchodzące gry z kolekcji Call of Duty.

  • 15 misji o iście epickim rozmachu
  • gra wykorzystuje autorski silnik IW 4.0.
  • rozbudowany tryb wieloosobowy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.