Menu
Zamknij

Okulary 3D PHILIPS PTA436/00

Okulary 3D

Opis

Od teraz możesz cieszyć się inną rzeczywistością, dzięki technologii Easy 3D. Artykuł zapewnia niezapomniane wrażenia w trakcie grania.

Granie na pełnym ekranie telewizora

Telewizory 3D zezwalają na granie w trybie pełnoekranowym dwóm osobom jednocześnie! Dzięki tym okularom 3D wsyzscy będą mogli radować się grą na pełnym ekranie, siedzieć obok siebie, grać na jednym telewizorze i jednocześnie korzystać z trybu pełnoekranowego


Ich lekkość gwarantuje komfortowe oglądanie poprzez niemało godzin

Okulary Easy 3D nie zawierają części elektronicznych ani nie wymagają użycia baterii. A w dodatku są lekkie, co zapewnia komfortowe oglądanie poprzez mnóstwo godzin.

regulowana nakładka na nos zapełnia najwyższy komfort noszenia

W tych okularach 3D nakładki na nos można luźno regulować. Atutem jest,nawet noszenie pod nimi okularów korekcyjnych nie wpływa negatywnie na komfort w trakcie oglądania.

adekwatny obszar pokrycia w soczewkach choćby w przypadku osób noszących okulary

duże soczewki i finezyjna krzywizna okularów sprawiają, iż będą one pasować dla większości osób, nawet tym noszącym okulary. Haczyk na górnej krawędzi oprawki pomaga przymocować okulary Easy 3D do okularów korekcyjnych.

Łatwe przełączanie między z widoku pełnoekranowego na zwykły

Dwukrotne naciśnięcie przycisku przystępne przełączenie z widoku pełnoekranowego na zwykły, żeby zmienić ustawienia gry albo inna opcję.

Ostry obraz bez migotania

Dzięki postępowemu polaryzatorowi 3D korzystającemu z technologii FPR, w całości zintegrowanemu z ekranem telewizora, gra na pełnym ekranie dla dwojga graczy charakteryzuje się ostrym obrazem z nieznacznymi zakłóceniami, zapewniając niesamowite doznania.towar fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany, 2 lata gwarancji.


właściwości technologiczne:


*Informacja na temat artykułu może być nieszczegółowa, a także gromadzić błędy. Pełna i precyzyjna specyfikacja towaru na stronie producenta. Załączone zdjęcia są zdjęciami poglądowymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.