Menu
Zamknij

LCAPC-SC-SM-1M - Jednomodowy, Dupleks, LC/APC-SC/UPC, OS2 9/125 µm, długość 1m, Patchcord światłowodowy

Patch panele / kable

Opis

PATCHCORD JEDNOMODOWY DUPLEX LC/APC-SC/UPC CML

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.