Menu
Zamknij

TP-Link TL-SM311LS 1000BaseLX SFP MiniGBIC LC SM 1310nm, max.10km

Światłowody i akcesoria

Opis

dane dodatkowe: Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP typ światłowodu: 9/125 um jednomodowy Maksymalna długość kabla: 10km prędkość transmisji: 1,25Gb/s typ portu: LC Długość fali: 1310nm
Możliwość łączenia w stos: nie
Opis ogólny: Moduł MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS
Port PoE: nie
Zarządzanie poprzez WWW (Smart): nie
Zarządzanie z lini poleceń (CLI): nie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.