Menu
Zamknij

Przełącznik HPE J9781A

Switche i huby

Opis

ARUBA 2530-48 Switch, L2, 2x 10/100/1000Mbps, 2x SFP, 48x 10/100Mbps, przepustowość switch 17,6 Gb/s

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Switche i huby, ARUBA 2930F 24G 4SFP SWITCH
od 3 376 34

2 oferty

ARUBA 2930F 24G 4SFP SWITCH

  • Producent Hewlett Packard Enterprise 
  • Rodzaj switch 
Porównaj
Switche i huby, Hewlett Packard Enterprise 1620-48G Switch JG914A - Limited Lifetime Warranty
od 1 512

1 oferta

Hewlett Packard Enterprise 1620-48G Switch JG914A - Limited Lifetime Warranty

  • Producent HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 
  • Rodzaj switch 
Porównaj
Switche i huby, Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
od 680

1 oferta

Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D

  • Producent Hewlett Packard Enterprise 
  • EAN 0190017245850 
Porównaj
Switche i huby, Hewlett Packard Enterprise 1820-48G Switch J9981A - Limited Lifetime Warranty
od 1 322

1 oferta

Hewlett Packard Enterprise 1820-48G Switch J9981A - Limited Lifetime Warranty

  • Producent HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 
  • Rodzaj switch 
Porównaj
Switche i huby, Hewlett Packard Enterprise 1820-24G Switch J9980A - Limited Lifetime Warranty
od 692

1 oferta

Hewlett Packard Enterprise 1820-24G Switch J9980A - Limited Lifetime Warranty

  • Producent HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 
  • Rodzaj switch 
Porównaj
Switche i huby, Hewlett Packard Enterprise 1405 5G v3 Switch JH407A
od 155

1 oferta

Hewlett Packard Enterprise 1405 5G v3 Switch JH407A

  • Producent HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 
  • Rodzaj switch 
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.